Yaşam Koçluğu Eğitimi İstanbul

Liderlik Okulu olarak yaşam koçluğu eğitimi İstanbul programını yaklaşık 2012 yılından beri düzenliyoruz. Eğitim programlarımızın çoğunda olduğu gibi bu eğitimlerimiz de kapsamlı ve uygulamalı olarak gerçekleştirilmektedir. Örgün eğitimlerimiz yaklaşık 110 ders saati sürmektedir. Bu eğitimin konularının aynısına online programımızdan da hemen ulaşabilirsiniz. 2019 yılı Yaşam Koçluğu İstanbul programı sitemizde yayınlanmaktadır. Yine bu konuda çağrı merkezimden ya da yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yaşam koçluğu eğitimi içeriğini incelemek için tıklayınız

Yaşam Koçluğu Eğitimi İstanbul

Yaşam Koçluğu eğitimlerimizi İstanbul’da Taksim’de bulunan çeşitli otellerde gerçekleştiriyoruz. Eğitimlerimizi Taksim’de gerçekleştirmemizin sebebi ise merkezi bir konumda olması ve ulaşımın nispeten daha kolay olmasıdır.

Liderlik Okulu olarak eğitimlerimizi genelde Taksimde Metropark Hotelde gerçekleştiriyoruz. (Yaşam Koçluğu Eğitimi Avrupa Yakası Programları)

(Yaşam Koçluğu eğitimi Anadolu Yakası programlarımız yakın dönemde planlanmaktadır.)

Derslere Katılım Zorunluluğu Var Mıdır?

Derslere katılım zorunludur. %90’ın altında katılım gösterilmesi halinde sertifika verilemez. Zaman sorunu olan kursiyerlerimiz online eğitimleri tercih edebilirler.

Örgün Eğitimlerinizle Online Eğitimlerin Farkı Nedir?

Örgün eğitimlerimizle online eğitimlerimiz arasında içerik açısından fark bulunmamaktadır. İnternet üzerinden düzenli bir şekilde oluşturulmuş olması nedeniyle online eğitimlerimiz içerik açısından biraz daha zengindir. Bu nedenle eğitimleri online alarak almanızda herhangi bir farklılık yoktur. Alacağınız sertifikalarda aynıdır. İkisinde de aynı sertifikayı alırsınız. Bununla birlikte ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır.

Zaman sorunu olmayan ve ekonomik açıdan sorun yaşamayan herkesi örgün programa katılmalarını öneriyoruz. Bununla birlikte uzun süren bir eğitim olduğu için Türkiye’nin her yerinden ve istenilen her saatte katılınabildiği için online eğitimlerde çok avantajlıdır. Online eğitimler kapatılmadığı için sonrasında tekrar tekrar derslere girme imkanınız olur. Bir dersi birden fazla kez dinleme şansınız olur. Ayrıca online eğitimler daha uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla sunulmaktadır.

Gruplar Ne zaman Açılıyor?

Eğitim tarihlerini çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Online programlarımıza hemen şimdi başlamanız mümkündür. Sepete ekle seçeneğini kullanarak hemen alıp derslerinize başlayabilirsiniz. (Online Koçluk Eğitimi Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız )

Yine bir sorunuz olursa 0 850 302 29 55 * 0532 55 444 60 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Liderlik Okulu Hakkında

Liderlik Okulu 2009 yılından itibaren Türkiye’nin en çok tercih edilen kişisel gelişim kurumudur. Liderlik Okulu olarak ülkemizde uzunca bir süredir faaliyet gösteren ve eğitimi destekleyici çabaları bulunan bir kurumdur. Detaylı bilgi almak için; www.liderlikokulu.com.tr

 

Yorum yapın