Ücretsiz Temel Koçluk Eğitimi

Liderlik Okulu Ücretsiz Koçluk Eğitimi Programına Hoşgeldiniz. Bu online ücretsiz eğitim içerisinde koçluğun ne olduğunu size anlatıyoruz. Temel koçluk bilgileri, koçluğun tarihçesi ve koçluğun bilim dalları ile olan ilişkilerini konuşuyoruz.

Kapsamlı ve Global Sertifikalı Yaşam Koçluğu Eğitimimiz İçin Tıklayınız

Ücretsiz Online Kursumuza kaydolmak için aşağıdaki mail listemize kaydolmanız gerekmektedir. Mail listemize kaydolduktan sonra size gönderdiğimiz maile gidip yasa gereği temel iletişim izni vermeniz gerekmektedir. Sonrasında sistem sizi kurs sayfasına yönlendirecektir. Kursunuza Hemen Başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Koçluk Eğitimi Programına Kaydolmak İçin Formu Doldurunuz.

Koçluk Eğitimi Nedir?

Koçluk eğitimi özellikle koçluğu meslek edinmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış programlardır. Bu eğitimlerde A’dan Z’ye tüm koçluk konuları ele alınmaktadır. Liderlik Okulu olarak bizlerde bugüne kadar bir çok koçluk programı hazırladık. Bu programlarımızda koçluğun etik kurallarından uygulama tekniklerine kadar bir çok konuyu inceledik ayrıca koçlukta ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli koçluk araçlarını da sizlerle paylaştık. Koçluk eğitimlerimizde ayrıca bir çok koçluk çeşidini de içerisine alacak çalışmalar yaptık. Bunların tamamına Liderlik Okulu’ndaki Eğitim Merkezimizden Ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Koçluk Eğitimi – Neler Var?

Ücretsiz Koçluk EğitimiÜcretsiz koçluk eğitiminde koçluk disiplinini tanımanız için bir çok dersi ele aldık. Toplam 11 başlığı sizlerle paylaşıyoruz. – İlk dersimizde Koçluk Eğitimine Giriş yapıyoruz Genel olarak hangi dersler var onlardan bahsediyoruz. İkinci dersimizde öğrenmeyi öğrenme ve kendi kendine öğrenme kapsamında Koçluk Eğitimi Hazırlık Sorularını sizlerle paylaşıyoruz. 3. dersimizde Koçluk Kavramı ve Koç kelimesinin Anlamını konuşuyoruz. Sonraki dersimizde biraz tarihi konuları ele alıyoruz ve koçluğun tarih sahnesine çıkışını irdeliyoruz. 5. dersimizde günümüzdeki Koçluk Çağı ve bu çağın getirklerini ele alıyoruz. Ardından önemli kavramlarla Koç – Koçluk – Danışan kavramlarını ele alıyoruz. 7. bölümde Koçluğun Faydalarını inceleyerek hareket ediyoruz. 8. bölümde Koçluk Felsefesi Oluşturmanın önemini ve sonrasında Koçluğun Amaçlarını ele alıyoruz. 10. dersimizde Koçluk Tarzlarının neler olduğunu sizlere anlatıp sonraki derste örnek diyaloglarla sizlere Koçluk Tarzı Örnek Diyalogları dersini sunuyoruz. Bu eğitim bizim Yaşam koçluğu eğitimimizin bir bölümünü oluşturmaktadır. Sertifikalı ve kapsamlı Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimimizi inceleyiniz.

Ücretsiz koçluk eğitimi programın keyfini çıkarmanız dileğiyle…

Online Ücretsiz Koçluk Eğitimi İçeriği

Ders 1 – Koçluk Eğitimine Giriş
Ders 2 – Koçluk Eğitimi Hazırlık Soruları
Ders 3 – Koçluk Kavramı – Koç’un Anlamı
Ders 4 – Koçluğun Tarih Sahnesine Çıkışı
Ders 5 – Koçluk Çağı
Ders 6 – Koç – Koçluk – Danışan Kavramları
Ders 7 – Koçluk Faydaları
Ders 8 – Koçluk Felsefesi Oluşturmak
Ders 9 – Koçluğun Amaçları
Ders 10 – Koçluk Tarzları
Ders 11 – Koçluk Tarzı Örnek Diyaloglar
Ders 12 – Profesyonel Koçluk ve Sertifikasyon

Koçluk Eğitimi Sertifikası

Profesyonel koçluk eğitimimize katılarak koçluk alanında sertifika alabilirsiniz. Bu programımız 4 sertifikalı bir programdır. Eğitimin içerisinde

Yaşam Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası,
NLP Practitional Eğitimi ve Sertifikası,
Psikoloji Uzmanlık Eğitimi ve Sertifikası,
Profesyonel Bir Meslek Olarak Koçluk Eğitimi ve Sertifikası

Alabilirsiniz.